Obě strany předchozí revize Předchozí verze Následující verze | Předchozí verzePoslední revizeObě strany příští revize |
ikcr:seznam_digitalnich_zmocnencu [2022/05/13 08:49] – Tomáš Šedivec | ikcr:seznam_digitalnich_zmocnencu [2024/02/29 10:49] – Tomáš Šedivec |
---|
======Seznam digitálních zmocněnců====== | ======Seznam digitálních zmocněnců====== |
| |
Seznam platný ke dni: 12.11.2021 | Seznam platný ke dni: 29.2. 2024 |
| |
^**SUBJEKT** ^**Digitální zmocněnec** ^**Funkce** ^ | |
|Úřad vlády |**Mgr. Zdeňka Kábrtová** |náměstkyně vedoucího úřadu pro řízení sekce ekonomické a správní | | |
|Ministerstvo průmyslu a obchodu |**Ing. Petr Očko** |náměstek ministra pro řízení sekce digitalizace a inovací | | |
|Ministerstvo vnitra |**JUDr. Jaroslav Strouhal** |náměstek ministra pro řízení sekce informačních a komunikačních technologií| | |
|Ministerstvo práce a sociálních věcí |**PhDr. Lenka Druláková** |ředitelka odboru ICT | | |
|Ministerstvo pro místní rozvoj |**Ing. Jan Koudelka** |náměstek ministra pro řízení sekce informačních a komunikačních technologií| | |
|Ministerstvo financí |**Mgr. Radoslav Bulíř** |náměstek ministra pro řízení sekce provozní | | |
|Ministerstvo kultury |**Ing. Jan Zmij** |vedoucí samostatného oddělení informačních technologií a spisové služby | | |
|Ministerstvo zdravotnictví |**Ing. Martin Zeman** |ředitel odboru národního centra elektronického zdravotnictví | | |
|Ministerstvo zahraničních věcí |**Ing. Tomáš Kryl** |náměstek ministra pro řízení sekce ekonomicko-provozní | | |
|Ministerstvo obrany |**brig. gen. Ing. Petr Šnajdárek**|ředitel sekce komunikačních a informačních systémů | | |
|Ministerstvo životního prostředí |**Mgr. Jaromír Adamuška** |vedoucí oddělení rozvoje | | |
|Ministerstvo dopravy |**Ing. Ladislav Němec** |náměstek ministra pro řízení sekce dopravní | | |
|Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy |**Mgr. Jaroslav Faltýn** |pověřen zastupováním ředitele odboru základního vzdělávání a mládeže | | |
|Ministerstvo zemědělství |**Ing. Oleg Blaško** |ředitel odboru zemědělských registrů | | |
|Ministerstvo spravedlnosti |**JUDr. Klára Cetlová** |náměstkyně ministra pro řízení sekce dohledu a justice | | |
|Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost|**Ing. Jaroslav Šmíd** |1. náměstek ředitele úřadu | | |
|Český telekomunikační úřad |**Mgr. David Krupa** |ředitel sekce správy vnitřních věcí | | |
|Národní bezpečnostní úřad |**JUDr. Zdeňka Jůzlová** |náměstkyně ředitele úřadu | | |
|Český statistický úřad |**Ing. Petr Böhm, Ph.D.** |ředitel sekce ICT | | |
|Český úřad zeměměřický a katastrální |**Ing. Karel Štencel** |místopředseda úřadu | | |
|Správa státních hmotných rezerv |**Mgr. Ing. Vladimír Kudyn, Ph. D.** |ředitel sekce majetkové a právní | | |
|Úřad pro ochranu hospodářské soutěže |**Tomáš Vymětal** |bezpečnostní ředitel úřadu | | |
|Úřad průmyslového vlastnictví |**Ing. Miroslav Paclík, Ph.D.** |ředitel odboru patentových informací | | |
|Rada pro rozhlasové a televizní vysílání |**Ing. Michal Vackář** | | | |
|Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře |**Ing. Pavel Kodym** |předseda úřadu | | |
|Státní ústav pro jadernou bezpečnost |**Ing. Michal Merxbauer, Ph.D** |ředitel odboru kontroly nešíření zbraní hromadného ničení | | |
|Národní sportovní agentura |//nenominován// | | | |
|Energetický regulační úřad |**Ing. Richard Tesař** |ředitel odboru ICT | | |
|Státní báňská správa |**Ing. Radim Mžyk** |ředitel sekce báňské správy | | |
|Grantová agentura ČR |**Aleš Vokál** | | | |
| |
| |
| ^**INSTITUCE** ^**JMÉNO** ^**FUNKCE** ^ |
| |Digitální zmocněnec Úřadu vlády |**Mgr. Jana Kotalíková** |vedoucí ÚV | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva průmyslu a obchodu |**Ing. Petr Očko** |vrchní ředitel Sekce digitalizace a inovací, Ministerstvo průmyslu a obchodu | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva vnitra |**Ing. Tomáš Hrubý** |vrchní ředitel sekce informačních technologií| |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva práce a sociálních věcí |**Ing. Karel Trpkoš** |náměstek pro řízení sekce informačních technologií, Ministerstvo práce a sociálních věcí | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva pro místní rozvoj |**Ing. Lukáš Černohorský** |náměstek člena vlády, Ministerstvo pro místní rozvoj | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva financí |**Mgr. Radoslav Bulíř** |vrchní ředitel sekce ICT a projektové řízení, Ministerstvo financí | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva kultury |**Ing. Jan Zmij** |ředitel odboru informačních technologií a spisové služby | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva zdravotnictví |**Ing. Milan Blaha, Ph.D.** |vrchní ředitel sekce informačních a komunikačních technologií | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva zahraničních věcí |**Ing. Blanka Fajkusová, Ph.D.** |vrchní ředitelka sekce informačních a komunikačních technologií | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva obrany |**brig. gen. - Ing. Petr Šnajdárek**|ředitel sekce komunikačních a informačních systémů Ministerstva obrany | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva životního prostředí |**Mgr. Jaromír Adamuška** |vedoucí oddělení rozvoje, MŽP | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva dopravy |**Ing. Ladislav Němec** |náměstek ministra, Ministerstvo dopravy | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy |**Mgr. Martin Úlovec** |kabinet ministra, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva zemědělství |**Ing. Marcela Antošová** |vrchní ředitelka sekce ekonomiky a informačních technologií | |
| |Digitální zmocněnec Ministerstva spravedlnosti |**JUDr. Klára Cetlová** |vrchní ředitelka, sekce dohledu a justice, MSp | |
| |Digitální zmocněnec Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost|**Ing. Jaroslav Šmíd** |1. náměstek ředitele, NÚKIB | |
| |Digitální zmocněnec Českého telekomunikačního úřadu |**Mgr. David Krupa** |ředitel sekce správy vnitřních věcí, ČTÚ | |
| |Digitální zmocněnec Národního bezpečnostního úřadu |**JUDr. Zdeňka Jůzlová** |náměstkyně ředitele a vedoucí sekce provozně právní, Národní bezpečnostní úřad | |
| |Digitální zmocněnec Českého statistického úřadu |**Ing. Petr Böhm, Ph.D.** |ředitel sekce IT | |
| |Digitální zmocněnec Českého úřadu zeměměřičského a katastrálního |**Ing. Karel Štencel** |místopředseda a ředitel sekce zeměměřictví a katastru nemovitostí, Český úřad zeměměřický a katastrální | |
| |Digitální zmocněnec Správy státních hmotných rezerv |**Mgr. Ing. Vladimír Kudyn, Ph. D.**|ředitel sekce majetkové a právní, Správa státních hmotných rezerv | |
| |Digitální zmocněnec Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže |**Tomáš Vymětal** |bezpečnostní ředitel, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | |
| |Digitální zmocněnec Úřadu průmyslového vlastnictví |**Ing. Miroslav Paclík, Ph.D.** |zástupce předsedy a ředitel odboru patentových informací | |
| |Digitální zmocněnec Rady pro rozhlasové a televizní vysílání |//neobsazeno// | | |
| |Digitální zmocněnec Úřadu pro přístup k dopravní infrastruktuře |**Patrik Podhrázský** |odborný referent - specialista IT | |
| |Digitální zmocněnec Státního ústavu pro jadernou bezpečnost |**Ing. Michal Merxbauer, Ph.D** |ředitel sekce pro řízení a technickou podporu | |
| |Digitální zmocněnec Národní sportovní agentury |**Mgr. František Horák** |člen správní rady | |
| |Digitální zmocněnec Energetického regulačního úřadu |**Ing. Richard Tesař** |vedoucí Oddělení informatiky | |
| |Digitální zmocněnec Českého báňského úřadu |**Ing. Radim Mžyk** |ředitel sekce báňské správy | |
| |Digitální zmocněnec Úřadu pro ochranu osobních údajů |**Mgr. Jiří Kárník** |ředitel odboru informačních technologií | |
| |Digtiální zmocněnec Grantové agentury ČR |**Aleš Vokál** |Manažer kybernetické bezpečnosti / Projektový manažer | |
| |Digtiální zmocněnec Státního fondu dopravní infrastruktury |**Ing. Lucie Bartáková** |Ředitelka Sekce pro správu finančních zdrojů | |
| |