Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
znalostni_baze:povinnosti_ovs [2021/10/06 11:07]
Tomáš Šedivec písmena odst. 2
znalostni_baze:povinnosti_ovs [2021/10/06 11:26] (aktuální)
Tomáš Šedivec
Řádek 1: Řádek 1:
 ==== Splnění zákonných povinností orgánu veřejné správy podle zákona o informačních systémech veřejné správy ==== ==== Splnění zákonných povinností orgánu veřejné správy podle zákona o informačních systémech veřejné správy ====
  
-Orgán veřejné správy má dle zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy mnoho práv a povinností,​ za které by měl být vždy zodpovědný některý útvar. S tímto útvarem by následně měl komuinikovat ​odbor Hlavního architekta eGovernmentu při kontrole nebo konzultacích vyplvývajících z výše zmíněného zákona.+Orgán veřejné správy má dle zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy mnoho práv a povinností,​ za které by měl být vždy zodpovědný některý útvar. S tímto útvarem by následně měl komunikovat ​odbor Hlavního architekta eGovernmentu při kontrole nebo konzultacích vyplvývajících z výše zmíněného zákona.
  
 Zákonné povinnosti jsou členěny mezi Ministerstvo vnitra, orgány veřejné spray a spolupráci mezi nimi. Zákonné povinnosti jsou členěny mezi Ministerstvo vnitra, orgány veřejné spray a spolupráci mezi nimi.